Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego RESUSMED Centrum Szkoleniowe
 
Nasza firma uzyskała subwencję fnansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm, udzieloną przez PFR SA.

Zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego i dokształcaniem osób pracujących w miejscach, gdzie wiedza ta może być potrzebna. Szkolimy strażaków i policjantów, rozwijamy imiejętności ratowników medycznych i pielęgniarki. Szczycimy się doskonale wykwalifikowaną kadrą trenerska i autorskimi programami zajęć. Pracujemy z naciskiem na praktykę, wzbogacając ją odpowiednią dawką wiedzy teoretycznej. Dysponujemy profesjonalnymi symulatorami pacjentów, sprzętem medycznym i szkoleniowym wrakiem samochodu.

-
wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych- <-- do pobrania

Misją naszego ośrodka jest podwyższenie wiedzy i umiejętności wszystkim tym którzy tego potrzebują. Dostarczamy wiedzę praktyczną wykorzystując najbardziej zaawansowany sprzęt na rynku. Nasz kadra instruktorska która zdobyła swoje doświadczenie w kraju jak i za granicą przkazuje w sposób prosty, jasny i zrozumiały wiedzę z zakresu medycyny ratunkowej.


Nasze wartości:

- indywidualne podejście do klienta, dbałość o klienta;
- wysoka jakość usług szkoleniowych;
- rzetelność świadczonych usług szkoleniowych;
- praktyka i symulacje na najwyższym poziomie;

Cel i kierunek działania firmy:

rozwój kadry trenerskiej;
rozszerzenie na potrzeby klienta oferty szkoleniowej;
innowacyjność – zaawansowane symulatory medyczne;
obsługę klienta na najwyższym poziomie;
satysfakcja klientów;
prf